Riješeno

ZTE MF283+ DDNS problem

• Probio led s 1 postom
  • 2 odgovora
Dobio od VIpa ZTE MF283 plus modem sa softwareom B04. Podes DDNS adresu i taj dan radi. Sutra ne radi. Moram resetirat modem da bi proradilo. U modemu pod DDNS napise registracija nije uspjela sve sok ga ne stisnem opet primijeni ili tesetiram. Drugi problem je sto iz LANa ne mogu pozvat DDNS adresu vec samo van mreze.
Ima netko ideje ili pomoc?

icon Najbolji odgovor od Vip_Igor 9 Lipanj 2017, 09:51

Pozdrav,

ovdje može biti više stvari, npr. da li koristiš javnu ili privatnu IP adresu...stoga bi bilo dobro da se javiš u SZK da provjere.

Pogledaj original

Odgovora 5

Pozdrav,

ovdje može biti više stvari, npr. da li koristiš javnu ili privatnu IP adresu...stoga bi bilo dobro da se javiš u SZK da provjere.
Zvao sam SZK i dobio odgovor da s vip stranica preuzmem B03 software.
Tehnicar ne zna kako meni moze pisat B04 u ruteru ali da su korekcije DDNS u njemu. Dal ima smisla ici na stariju verziju?
I da sam prvi koji ima ovakav prigovor
Nakon neuspjelog downgradinga softwarea, SZK mi sugerirala da opet resetiram ruter na tvronicke postavke i ukljucim samo 4g mrezu.
Nazalost nista se nije promijenilo.
I dalje dyndns izgubim u pristupu lokalnoj mrezi nakon 5-6h a unutar LANa ne mogu pristupit dyndns domeni vec upisat moram lokalnu IP adresu.
Totalno glupo. prije nisam imao problema s tim. imao sam fiksni vip internet i thompson modem.
Pozdrav Dinko,

radimo dodatne provjere pa ti se javimo naknadno.
pozdrav,

također imam B04 frmware, trebat ću koristiti dyndns pa me zanima da li je riješen ovaj problem? Može li se sa ovim routerom 4G paketom koristiti fiksna IP adresa i kolika je cijena? Možete li dodijeliti na ovaj uređaj fiksnu javnu adresu?

Hvala

Odgovori

• :D
    • :?
    • :cool:
    • :S
    • :(
    • :@
    • :$
    • :8
    • :)
    • :P
    • ;)
    Radi boljeg korisničkog iskustva, Vipnet koristi kolačiće (eng. "cookies"). Klikom na "X" prihvaćate korištenje kolačića. Više o kolačićima