Riješeno

Za chill tarifne jedinice

• Probio led s 1 postom
  • 3 odgovora
Pozdrav, vidio sam da je VIP unio promjene u jedinicama chill tarife, vise nije 3gb već 4gb. Trenutno koristim Loodilo tarifu ali se mislim prebaciti na chill ako ce od sad uvijek chill imati 4gb.
Pa, je li ta promjena za chill 4gb trajna ili promotivna npr 1 godinu i sl.? Hvala :D

icon Najbolji odgovor od Vip_MIvan 18 Lipanj 2018, 17:12

Upravo tako, sve tarife aktivirane od sad do 1.9. će imati jedan dodatni GB. Promocija nema nikakvo dodatno trajanje.

Pogledaj original

Odgovora 5

Povećanje kapaciteta interneta po pitanju Za Chill tarife je promotivnog tipa i traje tokom ljeta. Konkretno, sve Za Chill tarife aktivirane do 1.9. će imati jedan dodatni GB :)
Dakle, 1 dodatni GB ako tarifu aktiviiram sad, nema isteka da nakon npr 1 godinu vise nemam 4 nego 3gb kao za zakon tarifu
Upravo tako, sve tarife aktivirane od sad do 1.9. će imati jedan dodatni GB. Promocija nema nikakvo dodatno trajanje.
Ok, to je super. Još me samo zanima treba li imati kune na računu za povezivanje na mobilni internet? :?
Razina korisnika 7
Bedž +1
Trebaš imati 75 kuna da bi aktivirao tarifu. Kad aktiviraš tarifu, imaš 4Gb mobilnog interneta bez da ti se išta dodatno uzima. Kad i ako potrošiš tih 4 Gb iz tarife, po potrebi možeš dodatno aktivirati neki od snackova do isteka 30 dana tarife a onda 30-ti dan od prethodne aktivacije moraš imati opet 75 kuna kako bi ti se ista reaktivirala.

Odgovori

• :D
    • :?
    • :cool:
    • :S
    • :(
    • :@
    • :$
    • :8
    • :)
    • :P
    • ;)
    Radi boljeg korisničkog iskustva, Vipnet koristi kolačiće (eng. "cookies"). Klikom na "X" prihvaćate korištenje kolačića. Više o kolačićima